Starajte sa o zdravie vašich nôh

Podľa štatistík trpí takmer jeden z piatich ľudí plesní nôh a nechtov. Príčiny sa líšia – od oslabeného imunitného systémom až po topánky, ktoré nevyhovujú vašim nohám.

Pleseň nôh a nechtov alebo medicínsky povedané, onychomykóza, predstavuje pomerne vážnu hrozbu pre zdravie v pokročilých štádiách choroby. Pretrvávajúca onychomykóza môže vyvolať alergickú reakciu, oslabuje imunitný sytem a spôsobuje zhoršenie chronických ochorení. To znamená, že ak máte chronické ochorenie, potom ho plesne s najväčšou pravdepodobnosťou zhorší!

Aké sú prvé príznaky onychomykózy? Ako to môžete diagnostikovať, či už existuje hrozba?

  • – Praskliny v medziprstných záhyboch (spravidla medzi 1. alebo 2. a 4., 5. prstom
  • – Hrbole na koži
  • – Svrbenie
  • – Začervenanie
  • – Pálenie
  • – Zosilnené prsty, krehké poškodené nechty

Liečba plesne nôh a nechtov

Po prvé, toto je oficiálny patentovaný produkt, ktorý prešiel testami. Po druhé, produkt sme testovali na pacientoch sami, pretože neveríme dátam z oficiálnych štatistík. Ako som už napísal, mali sme skvelé výsledky. Spray Fresh Fingers obsahuje nasledujúce komponenty: Klotrimazol, ktorý má antibakteriálne a upokojujúce účinky; zbavuje svrbenia a má ničivý účinok na plesňové kolónie. Extrakt z medu dezinfikuje a pomáha zmierniť bolesť. Vitamíny majú relaxačné, upokojujúce a protizápalové účinky; limonén- lieči a znižuje zápaly. Spray odstraňuje plesne (vrátane tých, ktoré sa dajú odstrániť iba chirurgicky) a rieši veľa problémov, vrátane svrbenia, vločkovania, nepríjemných pocitov a nepríjemného zápachu.

Je to naozaj jedinečný liek, ktorý je čoraz populárnejší po celom svete. Spray sa môže predávať len za cenu jeho výroby, tj. za výrobnú cenu. Občania Slovenska ho dostávajú za najnižší náklady. Teraz je možné kúpiť spray na internete. Ktokoľvek môže ľahko objednať a kúpiť si tento liek pre osobnú potrebu. Dodávka je buď poštou alebo kuriérskou službou (platba po dodaní a kontrola), k jeho použitiu nie sú potrebné žiadne zvláštne schopnosti.

Tu sú Zuzaniny fotografie (bola jedným z účastníkov v testovanej skupine). Tu sú výsledky aplikácie sprayu počas 30 dní:

Spray Fresh Fingers nie je chemický liek, takže neexistujú žiadne kontraindikácie. Pri našich testoch bol spray vyskúšaný na 17 254 pacientoch centra a nikto nebol alergický na jeho zložky. spray nespôsobuje žiadne škody na zdraví, zároveň účinne zbaví telo rôznych druhov plesní, vrátane najnebezpečnejších v súčasnosti existujúcich. Tiež by som rád spomenul, že spray môžu používať deti.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


25 − = 24