Sérum obsahuje tajnú zložku nazývanú aj „stroj času pre dievčatá“

Snail Farm Sérum obsahujúce výťažky z hlienu čierneho slimáka s botoxovým účinkom

Vyvinuté kórejskými vedcami a založené na hliene obrovského čierneho slimáka Akhatina, sérum Snail Farm spôsobilo na ázijskom trhu skutočný rozruch. Tento elixír sa teší veľkej obľube orientálnych krások. 
Samotný slimák používa svoj hlien na utesnenie vstupu do ulity a na opravu jej poškodenia. Slimák je schopný utesniť veľké otvory vo svojej ulite iba pomocou hlienu.


Alternatíva k BotoxuOmladzujúce sérum obsahuje aj komplex SYN®-AKE. Funguje podobne ako injekcie Botoxu – vaše svaly sa uvoľňujú, textúra pokožky sa obnoví a vrásky zmiznú. 
Komplex SYN®-AKE je založený na peptidoch podobných hadiemu jedu. Sérum je zamerané na hlbokú regeneráciu pokožky a silné omladenie. Obsahuje aj výťažok hlienu slimákov, ktorý je bohatý na kyselinu hyalurónovú, glykoproteín, proto-glykány a má antimikrobiálne účinky. Výťažky hlienov spolu s tripeptidom Syn®-Ake vytvárajú silnú a vysoko účinnú zmes proti starnutiu. Človek si len ťažko dokáže predstaviť silnejšiu a všestrannejšiu kompozíciu na liečenie a omladenie pokožky na všetkých úrovniach.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


46 − = 36